KURUMSAL
Haberler

Bandırma İlçesi Doğruca-YeniSığırcı-Ömerli-Akçapınar Mahalleleri İçmesuyu İnşaatı Yapım İşinde Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

18 HAZİRAN 2020, Perşembe
 

Bandırma İlçesi Doğruca, Akçapınar, Ömerli ve Yenisığırcı mahallelerinde içmesuyu sıkıntısının yaşanması ve söz konusu bölgede yer alan hapishane ve yeni kurulması planlanan enerji laboratuvarı ile artacak nüfusa hizmet edecek şekilde su temininin sağlanması için bu dört mahalleye hizmet edecek bütünsel bir isale-terfi ve iletim hattı proje çalışmalarının yapılması gerektiği ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Bu kapsamda Bandırma İlçesi Doğruca-Yenisığırcı-Ömerli ve Akçapınar mahalleleri grup içmesuyu temini projeleri tamamlanmış ve tarihinde ihalesi yapılmıştır. Yapım işi kapsamında; 11.000 metre içmesuyu hattı, içmesuyu terfi merkezi ve sanat yapıları bulunmaktadır.

Suyu kaynağından çıktığı gibi temiz ve kaliteli bir şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılmak için, 7 gün 24 saat esaslı çalışma politikamızla sizlere hizmet etmekte olup altyapı ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.


     
ALO 185
Çek & Gönder