KURUMSAL
Haberler

Genel Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

23 MAYIS 2020, Cumartesi
 

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,

 

Mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin daha çok hissedildiği, Ramazan Bayramını hep birlikte karşılamaktayız.

Bayramlar; toplumsal yaşantımıza değer ve anlam kattığı gibi, saygı, hoşgörü ve dostluk bağlarının güçlendiği, büyüklerin hürmetle, küçüklerin sevgiyle hatırlandığı önemli günlerdir. Millet olarak geçirdiğimiz bu zor dönemlerde; omuz omuza vererek, yardımlaşma ile manevi değerlerimizin ne denli yüksek olduğunu bir kez daha görmüş bulunmaktayız.

Balıkesir için; Kurumumuz adına her geçen gün hizmette ilerleyip, gelişen siz değerli çalışma arkadaşlarımın sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızın bu güne kadar olduğu gibi, bu günden sonra da özveri ve aynı hassasiyetle ile devam edeceğine inanıyorum.

Bu vesile ile Mübarek Ramazan Bayramının öncelikle ülkemize ve tüm insanlığa sağlıklı günler getirmesini temenni eder, Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmenizi en içten duygularımla dilerim.

 

İzzet GÜNAL

Genel Müdür


ALO 185
Çek & Gönder