KURUMSAL
Duyurular

Genel Müdürümüzün Kurban Bayramı Mesajı

30 TEMMUZ 2020, Perşembe
 

Değerli Çalışma Arkadaşlarım, 

Bayramlar bizlere; iyiliği, güzelliği, kardeşliği, sosyal paylaşma ve dayanışmayı hatırlatan toplumumuzun en manevi günlerindendir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, birliğimizin daha artması için birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. 
Genel Müdürlüğümüzün kuruluşundan bugüne kadar “Yaşam kaynağı suyun sürdürülebilir hizmet anlayışıyla, etkin ve verimli kullanılmasını sağlayarak çevreye duyarlı, gelecek nesillere aktarılmasında öncü bir kurum olmak” vizyonumuz ile çalışmakta, Balıkesire hizmet için gayretle çalışan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel YILMAZ' ın “Projelerin merkezinde insan var” odaklı anlayışı ile yatırımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. 
BASKİ çalışanları olarak şehrimize ve halkımıza özveriyle hizmet eden siz değerli çalışma arkadaşlarıma katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyor ve kıvanç duyuyorum.
Bu hissiyat içinde tüm Değerli Çalışma Arkadaşlarımın ve Ailelerinin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Ülkemiz ve Milletimiz için sağlıklı ve huzurlu günlere vesile olmasını diliyorum.

İzzet GÜNAL
BASKİ Genel Müdürü


ALO 185
Çek & Gönder