KURUMSAL
Duyurular

Yerel Yönetimler Personeli Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınav Sonuç Listesi

18 ARALIK 2019, Çarşamba
 

Yerel Yönetimler Personeli Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği  sınavı kapsamında, 06.10.2019 tarihinde yazılısı, 17.12.2019 tarihinde sözlüsü yapılan ve bahse konu sınav sonucunda başarılı olan 14 adet Şef, 4 adet Tekniker ve 1 adet Memur kadrolarına atanmaya hak kazanan personele ilişkin liste yedekleri ile birlikte aşağıda yer almaktadır.

İlanen tebliğ olunur. 18.12.2019

 

GÖREVDE YÜKSELME (ŞEF) SINAV SONUÇ LİSTESİ

 

SIRA NO

ADI SOYADI

BİRİMİ

HALEN GÖREV YAPTIĞI KADRONUN UNVANI

BAŞARI DURUMU

 

1

ÖNDER TAMAN

Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı

TAHSİLDAR

BAŞARILI

 

2

YADİGAR KARABUDAK

İnsan Kaynakları ve Eğt.Dai.Başkanlığı

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

3

YUSUF BEDRETTİN CAN

Savaştepe Şube Şefliği

MEMUR

BAŞARILI

 

4

YAŞAR YILDIZ

Ayvalık Şube Şefliği

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

5

AYŞE KESKİN

Ayvalık Şube Şefliği

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

6

FAHRİ KOCAMAN

Ticaret İşleri Dairesi Başkanlığı

MEMUR

BAŞARILI

 

7

AYDIN YILDIZ

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

8

İBRAHİM SELÇUK

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

MEMUR

BAŞARILI

 

9

GÜRAY DENİZ

Planlama, Yatırım ve İnş.Dairesi Başkanlığı

TAHSİLDAR

BAŞARILI

 

10

AHMET CEYLANGÖZ

Ticaret İşleri Dairesi Başkanlığı

MEMUR

BAŞARILI

 

11

NAME TAMAN

Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı

TAHSİLDAR

BAŞARILI

 

12

SEDAT TARMAN

Abone İşleri Dairesi Başkanlığı

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

BAŞARILI

 

13

ÖZCAN KAYKI

Ayvalık Şube Şefliği

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

BAŞARILI

 

14

SEFER YILMAZ

Altıeylül Şube Şefliği

MEMUR

BAŞARILI

 

YEDEK KAZANANLAR

 

15

BİLAL KAÇIRAN

Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

BAŞARILI

 

16

MUSTAFA ÖZDEMİR

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

17

İSMAİL TAŞTEKİN

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

V.H.K.İ.

BAŞARILI

 

18

ÖZLEM SOYLU

Burhaniye Şube Şefliği

MEMUR

BAŞARILI

 

 

 

 

 

 

 

 

GÖREVDE YÜKSELME (MEMUR) SINAV SONUÇ LİSTESİ

SIRA NO

ADI SOYADI

BİRİMİ

HALEN GÖREV YAPTIĞI KADRONUN UNVANI

BAŞARI DURUMU

1

MUSTAFA AVCI

Bandırma Şube Şefliği

DAĞITICI

BAŞARILI

 

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ (TEKNİKER) SINAV SONUÇ LİSTESİ

 

SIRA NO

ADI SOYADI

BİRİMİ

HALEN GÖREV YAPTIĞI KADRONUN UNVANI

BAŞARI DURUMU

 
 

1

ENGİN KALKAN

Planlama, Yatırım ve İnş.Dairesi Başkanlığı

ŞEF

BAŞARILI

 

2

HÜSEYİN DİNÇER

İçmesuyu ve Kan. Dairesi Başkanlığı

MEMUR

BAŞARILI

 

3

ERGÜN CENGİZ

Sındırgı Şube Şefliği

ŞOFÖR

BAŞARILI

 

4

ERDİNÇ SAYAN

İçmesuyu ve Kan. Dairesi Başkanlığı

TEKNİSYEN

BAŞARILI

 

ALO 185
Çek & Gönder